آموزش BSD به زبان ساده

هدف اصلی من از آموزش BSD به زبان ساده

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

با سلام خدمت دوست داران سیستم عامل های خانواده BSD ، چندی بود که به دنبال ایجاد و راه اندازی سایت آموزشی شخصی برای BSD با سیاست ها و عقاید خودم بودم که با عنایت لطف پروردگار سایتی شخصی ایجاد کردم (www.mabedini.ir)، من خیلی دوست دارم و علاقه دارم که برای نسل جوانی که تازه با کامپیوتر آشنا میشن کتابی ساده در زمینه BSD بنویسم. در زمان راه اندازی این سایت هدف اصلی من ارایه مقالات سطح متوسط و بالایی در زمینه BSD بود اما مطلبی پیش امد که نیاز دیدم بخش آموزش BSD به زبان ساده را راه اندازی کنم.

مثل همیشه مشغول جستجو در google بودم که تصمیم گرفتم این کلید واژه رو جستجو کنم"آموزش BSD " نتایج جالب و عجیبی به همراه داشت یکی از این مطالب مربوط میشد به سایت http://milan-news.ir مطبی رو منتشر کرده بود به نام" آموزش سیستم عامل لینوکسی Free BSD 9x" از یک طرف هم خنده دار بود هم غم انگیز هنوز خیلی از دوستان نمی دونن که سیستم عامل BSD مبتنی بر یونیکس هست نه لینوکس. مطلب جالب دیگه قیمت بسته آموزشی بود 8 هزار تومن حتما سفارش می دم که ببینم چی توش یاد دادن به قول یکی از دوستان بحث پیکان و پورشه است .

من عاشق آموش دیدنم ولی سرفصل هایی درونش بود که برام خیلی جذاب و جالبه این موضوع در عکس زیر نمایانه. امید وارم که دوستان ارایه کننده این مطلب اموزشی موفق باشن ولی من سعی دارم که به صورت ساده و در مواردی به صورت رایگان این کار رو برای شما انجام بدم پس من رو در این امر یاری کنید.

شعار ما در این وب سایت:

فراگیری سیستم عاملهای خانواده BSD بسیار ساده است

در ادامه تاریخچه ای  از سیستم عامل BSD رو برای شما ارایه می کنم.


ویدیو های جدید آموزشی BSD آسان است را در زیر مشاهده کنید